Máš prázdný košík

HHS tuningové produkty

HHS tuningové produkty

Kategorie

 

Stránka v přípravě...

Díky dlouholetému působení na poli tuningu jsme se rozhodli využít naše know how a dát ho do nové řady produktů HHS. Vzhledem k tomu, že začínáme od čistého stolu, můžeme si dovolit odprostit se od starých postupů a designů, které se drží již jen setrvačností, nikoliv tím, že by byly technicky na úrovni doby. Hned první námi vyvíjený produkt je toho důkazem, a to jsme si ukrojili celkem velké sousto. Další produkty budou následovat s cílem nabídnout top kvalitu za velmi přijatelné ceny. Již jen tím, že zboží nebudeme dovážet, ale sami ho vyrábět, tak odpadnou náklady na dopravu, clo a různé další poplatky, což všichni mile pocítíte na výsledné ceně. U některých produktů budeme potřebovat i Vaší pomoc. Pokud se budete chtít podílet na vývoji některých produktů, třeba zapůjčením automobilu, odměníme Vás velmi výrazným snížením ceny u vyvíjených produktů, které pak zůstanou na vašem automobilu. Pokud byste měly i sami návrhy na produkty, které bychom byly schopni realizovat a byly by pro nás rentabilní pro další širší výrobu, pak nás neváhejte kontaktovat na prodej@hothatchshop.cz a my Vám nabídneme ještě lepší podmínky.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HHS Turbokit pro 1,8T

Díky dlouholetým zkušenostem s těmito motory jsme se rozhodli pro vývoj vlastního turbokitu na tento motor. Proč zrovna na motor 1,8T, na který je ve světě již nepřeberné množství hotových turbokitů? To proto, že žádný z nich nenabízí takové vlastnosti, kterých chceme dosáhnout my. Chceme přinést nejmodernější high end technologie pro tento přecijen starší, ale stále oblíbený motor, za skvělé ceny. Pokud máte zájem o testování, budeme potřebovat auto, na kterém by se vyrobily poslední chybějící části a otestovalo by se.

Potřebná auta:

Modely s předním náhonem a motorem 1,8T 110 - 132kW

AUDI A3

AUDI TT

SEAT Leon

SEAT Toledo

Škoda Octavia

VW Golf

VW Bora

Pokud vlastníte tato auta a chtěli byste zvýšit výkon od 270ti až po 330koní, napište nám na prodej@hothatchshop.cz . Obratem Vám zašleme více informací.

Základní vlastnosti turbokitu:

Twin Scroll výfuková část - rychlejší náběh turba (největší slabost všech turbokitů, kterou chceme napravit)

Billet hliníkové odlehčené kompresorové kolo (u 330hp verze) - ještě větší podpoření brzkého náběhu a rychlých reakcí turbodmychadla

Výkonové rozpětí 270-450koní

Modularita - bude možné časem upgradovat na vyšší výkon

Kvalita - vzhledem k použití turbodmychadel, které jsou využity u seriových modelů, je kvalita zpracování téměř zaručena, narozdíl od jiných aftermarket produktů jako je Franken Turbo atd.

Cena pro první zájemce viz mail, konečná bude stanovena brzy.

Chcete sledovat vývoj tohoto produktu? Zaregistrujte se u nás na eShopu (na úvodní stránce vpravo pod ikonami značek) a jakmile budou k dispozici novinky, zašleme Vám informační email.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Další produkty budou brzy následovat..