Máš prázdný košík

SEAT Leon Cupra APR Stage 2+ 390hp

SEAT Leon Cupra APR Stage 2+ 390hp

Kategorie

SEAT Leon Cupra má obrovský potenciál a my byli u toho, když vznikala tato velmi povedená úprava. V průběhu let jsme dodali komponenty a nakonec i doladění řídící jednotky, které se ukázalo jako bezkonkurenčně nejlepší jak z pohledu uživatelské přívětivosti, tak hlavně i co se týče hodnot maximálního výkonu. 

Motor 2,0 TFSI, který je originálně vybaven větším K04 turbodmychadlem, má obrovský potenciál. My jako distributoři firmy APR pro něj máme nejširší škálu úprav na trhu. Ty zohledňují všechny myslitelné úpravy pro tento motor. Od samotného dosazení sportovního sání, přes dosazení kompletního výfuku až po další náročnější úpravy. Zde jsme se dostali na maximum, které lze získat při zachování seriového turbodmychadla. 

Dosadil se tedy kompletní výfuk od BCS Automotive, sportovní sání od Forge Motorsport, intercooler kit od HG-Motorsport, vysokotlaká palivová pumpa od Autotech a dosadil se i kit pro odstranění vířivých klapek od CTS Turbo. To celé se doladilo úpravou řídící jednotky od APR na fázi APR Stage 2+. Výsledkem je pak maximální výkon 390hp a 520Nm. Naprosto bezkonkurenční hodnoty:

Fotografie:

  

Použité komponenty:

APR Stage 2+ úprava řídící jednotky 

BCS Automotive Turboback výfuk 

Forge Motorsport Twintake sání 

HG-Motorsport intercooler kit 

Autotech vysokotlaká palivová pumpa 

CTS Turbo RFD kit