Máš prázdný košík

Škoda Octavia II RS TFSI APR Stage II+

Škoda Octavia II RS TFSI APR Stage II+

Kategorie

 

Rádi bychom Vám představili náš dlouhodobý projekt Škoda Octavia II RS 2,0 TFSI. Původně se začalo z lehka úpravou sání, podvozku a cílem odpovídající Stage II. Ale asi to znáte už z našich starších projektů, že jak člověk upravuje auto, tak pomalu posouvá laťku výše a výše. Auto má již kompletní výfuk Milltek Sport, Neuspeed P-Flo sání, AUDI S3 intercooler a chip APR Stage II. Po nedávné úpravě řídící jednotky auto znatelně oživlo a zlepšil se průběh výkonu. Nyní čeká na namontování APR HPFP vysokotlaká palivová pumpa, po které se upraví soft na míru. Jako již stávající zákazník APR bude další úprava softwaru už zdarma, což je jedna z velkých výhod, když upravujete auto postupně, jelikož si nemusíte znovu a znovu platit za doladění. APR HPFP by měla přinést velké zlepšení výkonu a točivého momentu v nižších a středních otáčkách, což každý ocení hlavně na dálnicích. To ale také ještě není konec. Vypadá to, že se postupně dostaneme až ke K04 turbodmychadlu.

Máte zájem o podobnou úpravu svého auta? Kontaktujte nás. Nabídneme Vám nejlepší řešení a podporu na trhu.

Octavia RS tuning

Motor:

2,0 TFSI BWA 147KW

Převodovka:

Manuální

Tuning motoru 2013:

Milltek Sport Catback výfuk s rezonátorem 

Milltek Sport 1. díl výfuku se sportovním katalyzátorem 

Neuspeed P-Flo sportovní sání 

AUDI S3 Intercooler 

APR Stage II úprava řídící jednotky 

Podvozek:

Výškově stavitelný podvozek

6ti-pístkové brzdiče z Porsche Cayenne a 350mm kotouč

Tuning Motoru 2014:

S novým rokem se udělalo dalších pár změn, které dále zvýšily výkon a spolehlivost. Dosazením APR vysokotlaké palivové pumpy se dosáhlo velkému zlepšení výkonu a točivého momentu v nižších a středních otáčkách a auto je zase více příjemné v běžném provozu. Upgrade originálního BOV ventilu zajistil správnou funkci tohoto dílu a auto již je připravené na další úpravy, které jistě příjdou.

GFB DV+ upgrade originálního Blow off ventilu 

Dosazení APR vysokotlaké palivové pumpy 

APR Stage II+ úprava řídící jednotky 

OEM RS4 palivový ventil 

- majitel využil možnosti upgradu softwaru pro stávající APR zákazníky z fáze Stage II na Stage II+ zdarma. To je obrovská výhoda úprav od APR, kdy zákazníci, kteří již vlastní úpravu od APR, mají další upgrade zdarma (pro K04 turbodmychadlo za menší doplatek)