Máš prázdný košík

Škoda Superb III 420hp & 530Nm

Škoda Superb III 420hp & 530Nm APR Stage 2

Kategorie

Další Škoda Superb 280, která od nás dostala pořádnou porci výkonu navíc. Výkon 420hp a 530Nm vděčí APR Stage 2 úpravě řídící jednotky, která je kalibrovaná pro dosazený lepší první díl výfuku se sportovním katalyzátorem. K dosaženému maximu výkonu dopomáhají navíc i lepší chladič stlačeného vzduchu, vylepšené zapalování a kompletní sání vzduchu. Aby DSG převodovka řadila lépe s ohledem na změněný výkon a jeho průběh, tak i ta doznala úpravy od APR. Díky ní dokáží spojky přenést vyšší výkon, řadí rychleji a bez prodlevy a má celkově pozměněný algoritmus řazení, který je pro běžnou jízdu daleko příjemnější, předvídatelný a jako plus se tolik nepodtáčí motor.

Jedná se o auto pro každoděnní ježdění a zde APR plně exceluje. Vyšší výkon nijak neomezuje denní použitelnost, naopak, auto je velmi příjemné a s vyšším výkonem i daleko zábavnější. Zatím se upravil výkon vozu a nově se posílila i brzdová soustava. Nicméně i zde se bude pokračovat dál v podobě zlepšení jízdních vlastností a také příjdou na řadu nějaká ta pěkná kola.

Již teď auto sklízí úspěchy jak na stance srazech, tak vyhrálo i první místo ve své kategorii ve sprintu na 400m v Panenském týnci, kde skončilo na 5. místě celkově a nechalo za sebou auta jako jsou BMW M3 E92 nebo nové Fordy Focus RS. To je skvělý výsledek na tento rodiný koráb!!

Za poskytnutí fotek děkujeme firmě JD-Detailing, která odvedla skvělou práci v podobě renovace a zakonzervování laku. Skvělá práce!!

   
      
  

Použité komponenty:

 APR Stage 2 úprava řídící jednotky
 APR Cast Downpipe první díl výfuku
 APR Intercooler kit
 APR Karbonové sání
 APR Vstup do turba 
 APR Vedení vzduchu
 APR Vedení chladící kapaliny 
 APR Brembo brzdový kit
 APR Turbo Muffler Delete
 APR Oil Catch Tank
 Sportovní zapalovací svíčky 
 Sportovní zapalovací moduly